Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Tab 5PHONE-nál miért nincs...

A Tab 5PHONE-nál miért nincs meg a 4gb beépített memória?

Figyelt kérdés
Az van mindenhol írva h 4gb NAND tárhely!Mondjuk foggalmam sincs mi aza NAND de a 4gb helyett 2,43gb van csak ráadásul amikor gépre csatlakoztatom vmiért csak vmi 400mbos tárhely jön be! Ez miért van?!
2013. ápr. 6. 14:15
 1/3 A kérdező kommentje:
A beállításokban ha rámegyek h "Tárhely" van olyanom h BELSŐ ADATTÁROLÓ ennek Teljes kapacitása 2,46GB valamint van egy olyanom is hogy TELEFON-MEMÓRA amelynek teljes kapacitása 468MB...és én amikor csatlakoztatom a gépre a telót akkor ezt a 468mb-osat látom meg de miért?
2013. ápr. 6. 14:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mert az összmemória 4gb, és az különböző részekre lett bontva. Kell a rendszernek (/system), a gyorsítótárnak (/cache), a 2,43 a "belső memória" (/data), ide kerülnek az alkamások és azoknak a beállításai, fájljai és van a 400mb -os tárhely amire zenéket,képeket,videókat tudsz rakni (ez vagy /sdcard vagy /extcard).
2013. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól láttam, a telefon sd kártyával bővíthető, így ha kevés neked a 400mb hely, akkor tudod bővíteni.
2013. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!