Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet a Nokia Lumia 820-ban...

Lehet a Nokia Lumia 820-ban panorama képet készíteni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni és néztem egy videó tesztet amiben azt mondták hogy nincs benne panorama funkció.

De láttam 1 videót ahol volt... :S

Most hogyha nincs akkor, lehet tölteni rá appot? Ha igen akkor hol van mert nem találom :S



2013. ápr. 6. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet vele. Van rá app!
2013. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
photosynt a microsoftól pl panoráma, de progin belül amolyan 3d nézetben tudod megnézni a képet. Nagyon látványos! Az albumban csak sima képként. A ka.era extrái a nokiától is tartalmazza a panorámát. Am telóval pl a marketről lehet ingyen leszedni. A photosyntről talán van videó a youtube n. Nekem nagyon tetszik.
2013. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már vagy egy éve van panoráma alkalmazás WP-re.:)Nokiának ezek az alkalmazásai nagyon jók,de van kiscsillió maszek is.

Itt egy 3D-s pl.: [link]

Itt egy hagyományos: [link]

Csak az első oldalról linkeltem kettőt,nem sokat keresgéltem.A Nokiáét nem tudom belinkelni,mivel az csak a Nokiákra szedhető,ezért neten nem elérhető,csak a telefonon dobja ki,persze ha Lumiád van.

2013. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok köszönöm!!!!!! :)

Talán offolom a saját kérdésem.. és megkérdezem azt hogy... az ami a 920 ba van... hogy nem remeg a kamera.... olyat nem lehet 820 ba? (támaszték nélkül persze) :)

2013. ápr. 6. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A PureView képstabilizálásra gondolsz,az hardware megoldás is a Nokiától nem csak software.Tehát van valami alkatrész a 920 kamerájában,amivel elérik.Magyarul nem lehet a 820-at feltuningolni,vagy letölteni a 920 megoldását.Valami stabilizátor bizbasz tartja a lencsét,vagy optikát,és azért nem ficánkol a felvétel.Vagy mit tudom én,egy fotós biztos jobban ismeri ezeket.:).....de gondolom valahogy így működik.
2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abban van egy optikai képytabilizátor. Nagyon nagy vonalakban mintha a lencse rugókon lenne s ahogy remeg a kezed az is remeg vele fixen tartva a kameralencsét, így stabil marad a kép egy bizonyos szintig. Hardweres megoldás. Csak a 920 ban van egyenlőre. Nem lehet másba áttenni.
2013. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) :) Végre rendesen válaszolnak az emberek...... kajak itt az apokalipszis :D
2013. ápr. 6. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!