Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 nem kapcsol be!...

Xperia X8 nem kapcsol be! Meglehet csinálni?! FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Xperia X8, Bootloadert akartam rajta nyitni, és kikapcsolt..azóta nem reagál semmire. fel lehet valahogy éleszteni vagy szervíz?? és Szervízbe mennyiért javítanak ilyet??? Köszönöm előre is annak aki válaszol!.



2013. ápr. 6. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Recovery mód elindul?
2013. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos semmi. meg se nyikkan.. egyáltalán nem reagál semmire.. bekapcsolni se lehet.. led se csinál semmit.. mintha lelenne merülve teljesen az akksi..de nincs. előtte töltöttem maxra..
2013. ápr. 6. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ohh, az rossz, szervizbe nem viheted, rootolt készüléket nem fogadnak...
2013. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sony Update Service? Nem tudom, valahol elérhető-e még, de azzal talán visszarakhatod a régi szoftrvert. Vagy Falshtool-lal. Talán...
2013. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sony Update Service-ben kikapcsolva flashmódban kötöd rá tudtommal lehetséges visszarakni rá a gyári rendszert.
2013. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. végül bevittük szervízbe, 2 ezerért megcsinálták.
2013. máj. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!