Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jelenik meg nagyjából a...

Mikor jelenik meg nagyjából a T-mobilenál Nokia Lumia 620? (lent link)

Figyelt kérdés

[link]


Itt a weblapon a hamarosan kapható listában van, szerintetek mondjuk április 14 környékén kapható lesz-e már, vagy sokat kell még rá várni?


Köszönöm előre a válaszokat! :)



2013. ápr. 6. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem április vége a reális :)
2013. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek be lehetne telefonálni, vagy hülyének néznek, hogy kb. mikor jelenik meg a telefon? Nagyon fontos lenne, mert azt a telefont szeretnénk, de sajnos most hónap közepén lesz a tesóm szülinapja, és max. hónap végéig meg kéne venni neki.
2013. ápr. 7. 20:00
 3/7 anonim válasza:

Szerintem a hivatalos facebook oldalon ha rákérdezel, fognak segíteni, én már 3x megkérdeztem tőlük, hogy mikor adják ki, mindannyiszor erre a linkre irányítottak, de akkor még nem volt fent. Lehet, hogy tudnak valamilyen belső információt ;)

Ui. remélem hogy kártyásan 60lepedőnél nem lesz több (bár elég esélytelen a jelenlegi független árát nézve (kb. 63500Ft)

Szép délután!

2013. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, de nekem nincs fecebookom. :) Ha eseteleg megtudnál valamit, kérlek szólj! :) Köszönöm. :)
2013. ápr. 8. 17:35
 5/7 A kérdező kommentje:
*facebook
2013. ápr. 8. 17:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Megjelent! :D És még olcsóbb is háromezerrel a lumia 800nál. :) kár, hogy csak fekete(ami szürkének néz ki) és feér színben van, de nem baj, mert lehet cserélni a hátlapot. Majd venni kell hozzá, pl. kéket vagy rózsaszínt és szép lesz :)
2013. ápr. 12. 14:44
 7/7 anonim válasza:
én is ilyet akarok venni, ha megvettem majd írd le mi a véleményed róla és azt hogy mennyivel jobb a wp8. :)
2013. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!