Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van az Iphonenak? Help!

Mi baja van az Iphonenak? Help!

Figyelt kérdés
Iphone 4s-en szoftverfrissitést csináltam,de közben hiba merült fel..rádugtam megint a telefont és azt irja ki,hogy "Az itunes egy helyreállítási módban lévő iphone készüléket észlelt.Vissza kell töltenie ezt az Iphone készüléket,mielőtt az itunes alkalmazással használhatná azt"rámentem az Ok-ra. Aztán iphone visszaállítása aztán kidobja hogy hiba "Az Iphone nem tölthető vissza.Ismeretlen hiba lépett fel(1611)

2013. ápr. 6. 20:55
 1/5 reptoid ***** válasza:
A szgépen telepítsd újra az iTunest.
2013. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

Ez alapján brickelve lett az Iphone.

Jailbreak- elt volt?

Meg lehet oldani mindent. Ha még fennáll a probléma akkor írj nekem üzenetet.

2013. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
újra telepitettem az itunest de igy se jó...:(( nem volt Jailbreak-elve!:)
2013. ápr. 7. 19:28
 4/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán kikapcsolni sem lehet csak ez van a képernyőn: [link]
2013. ápr. 7. 19:55
 5/5 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

dfu módban felfogja ismerni az itunes

sikerult DFU modba rakni? (vagyis sotet a kepernyo)

Azt ugy kell, hogy megnyomod a powert es a home gombot egyutt es 10 masodpercig tartod, majd felengeded a power gombot, de a home-ot meg nyomod tovabb 10 masodpercig. A kepernyo ilyenkor teljesen sotet, mintha kikapcsolt volna

ekkor dugd ra az usb kabelre, (itunes-nak futnia kell) a szamitogep nem fogja felismerni, de az itunes igen es azonnal felajanl egy restore-t.

2013. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!