Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy minim van...

Samsung galaxy minim van tegnap ujrainditottam a telefont és mikor bekapcsolom megjelenik a bekapcsolási képernyő a samsung felirat és nem megy tovább a telefon! Segitséget kérnék hogy mitől lehet ez, és mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 09:51
 1/2 antialkoholista válasza:

Eloszor is kapcsold a telefont toltore, hogy az aku legalabb 50%- on legyen. Aztan vedd kia Sim es a memoria kartyat. Ugy kapcsild be a telefont, hogy egyszerre nyomod a bekapcsolo es a kozepso gombot. Mikor megjelenik a Samsung logo, engedd el a bekapcsolo gombotes nyomd egyszerre a hangosito gombotes a kozepsot. Itt fel kellene hogy ugorjon az Android syytem recovery menu. A hongosito- halkito gombok segitsegevel vakaszd ki: wipe data/factory reset

Yes-- delete all user

wipe cache partition

reboot system now

ezutan varj, a telefon be fog kapcsolni, de ez valszeg tovabb tart mint maskor. Azt azr tudd, hogy MINDEN TORLODIK A TELEFONMEMORIAROL. Es a procedura utan jo otle formattalni a memiriakartyat is.

Remelem segitettem. Ha meg igy se mukodik, akkor szerviz.

2013. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!
2013. ápr. 8. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!