Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPod touch 4g (+régi telefon)...

IPod touch 4g (+régi telefon) vagy inkább androidos telefon? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy két éves Nokia X3-02 -m. Tervezgetem új telefon vásárlását, HTC one V-t és Samsung Galaxy S Advance-t néztem. Kettő közül az egyiket vegyem, vagy hagyjam meg a Nokiát és vegyek iPod touchot? Szerintetek melyik éri meg jobban?

2013. ápr. 7. 13:02
 1/5 anonim válasza:
Mind2 jó megoldás, bár szerintem ha veszel egy advance-t avval jobban jársz mert nem foglal annyi helyet és még hívni is tudsz vele
2013. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anno én vettem 1 iPod Touch 4G-t, mert mindenki azt mondta, hogy jó lesz. Érdekelt is. Galaxy S2-m volt mellette. Szebbek voltak a játékok a kijelző miatt, meg minden, de az elején még használtam is, és feleslegessé vált. Ha a régi telefonod mellé szeretnéd venni, akkor az iPod Touch 5G-t vedd, mert talán a 4G-nek most lesz az utolsó éve. Vagyis arra akarok célozni, hogy a következő iOS-t szerintem meg sem fogja kapni. Ja, és ami komolyabb játék volt, az kilépett a ram hiánya miatt. Persze ügyeskedéssel meg lehetett oldani, de egy átlag usernek nem ajánlom. Körülbelül 2 játék lépett ki. Szinte mindet kipróbáltam. Fél évig használtam az iPod-ot, de a vége az olyan volt, hogy hetekre odaadtam havernak, stb. Olyan volt, mintha nem is magamnak vettem volna. Ha nem 5G-t veszel, akkor hagyd az iPod-ot, inkább 1 S Advance. Jó az is a mai napig, csak én meguntam. Az S Advance pedig kompaktabb is lenne, mert akkor nem 2 készülék van nálad, és ugye az 2 magos már, a jelly bean-t is megkapta, szóval jó választás. Habár szokták itt GYIK-en mondani, hogy 1 Xperia P jobb választás.
2013. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor szerintem új telót veszek. Samsung, Sony vagy HTC lesz, még kicsit várok a döntéssel.
2013. ápr. 7. 17:34
 4/5 anonim válasza:
Ha újat veszel akkor inkább Samsung vagy Sony a HTC nem tud annyit szerintem mint egy hasonló árú Samsung v Sony egyébként akkor már S 2-t is vehetnél nem sokkal drágább az Advance-nél, ha meg Sony akkor Xperia P
2013. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na igen, én is inkább valami Sony-t ajánlanék Samsung helyett. és a iPod-os párosítással az a baj tényleg, hogy eleinte jó, de később úgy vagy vele, hogy minek vidd azt is magaddal, de cserébe a nokia jól bírja, és elérhető maradsz. Ismerősnek 5ös iPod touch-a van, és mellette egy valamilyen qwerty-s nokiája, és ő még elvan vele, bár azért ő is csak akkor viszi, ha nagyon szüksége van rá.
2013. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!