Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom feltenni a 4....

Miért nem tudom feltenni a 4. 0ás androidot sem Xperia Solára?

Figyelt kérdés
A pc companionon keresztül nekiláttam a frissitésnek. Letöltötte a szükséges adatokat, de mire eljutottam az előkészités végéhez, ott már nem akar tovább semmit se csinálni. Sokszor csináltam ujra a lépéseket, de nem akar kapcsolódni a kikapcsolt mobil a számitógépemhez. Nem tudom miért nem. Nyomom a hangerőszabályzó gombot is, de semmi. Miért nem akar csatlakozni kikapcsolt módban a gépemhez?? Mit kellene még tennem?
2013. ápr. 7. 15:31
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:

Annak menni kell. Folyamatosan nyomod a kikapcsolt telón a hangerö le gombot ès bedugod a gèpbe. A led zölden fog vilàgìtani ès menni fog.


Esetleg màsik usb csatit nèzz, elöfordult nàlam hogy nem mindegyikbe ment

2013. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy próbáld frissíteni Sony Update Service-szel:


[link]

2013. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a Lww-em is ugyan ez volt!

Update Service megoldotta a problémát :)

2013. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!