Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatja azt, hogy már a...

Mi okozhatja azt, hogy már a telefonom csöngésekor, amikor még nem is fogadtam a hívást, már hallom a hívót?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 610-es telefonom van, és arra lennék kíváncsi más is tapasztalja e ezt a dolgot. Akinek eddig elmondtam olyanokat mondott, hogy biztosan manipulálva lett, meg lehallgatnak stb, Az igaz, hogy kikapcsolt állapotban is gerjed a rádió ha mellétartom, de én nem igazán az a kaliber vagyok akit le akarnának hallgatni, úgyhogy inkább valami szoftver problémára gyanakszok. Elég gáz az is, hogy már akkor vigyáznod kell mit mondasz, mikor a másik fél még fel sem vette a telót, mert nem tudhatod hallja e már a hangodat. Valaki más tapasztalt ilyesmit Windows-os telefonnal?

2013. ápr. 7. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem lehallgatnának, de gondolom jótállásos vidd a szervizbe.
2013. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!