Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlanáto...

Milyen okostelefont ajánlanátok 20-25000 forintos kategóriában?

Figyelt kérdés
Fontos hogy (aránylag) jó fényképeket lehessen vele készíteni. Használtan is jó. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. ápr. 7. 23:02
 1/6 anonim válasza:
68%
Szerintem vegyél egy samsung galaxy minit kézre áll és jó.A mindenapokra jó kis helyen is elfér!
2013. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a galaxy mini gagyi ha telenoros vagy akk. one touch c ha vodâs akk. smart 2 ha t-s akk. nem tom:/ képeik nem nagyon jók magában a telefonban viszont ok. legalábbis a c. de mobilarena fórumon vagy tesztekben keresgélhetsz. a mini am 2 dolog miatt rossz 1pixeles kijelzö 2kevés belsö memòria ami az appoknak viszont nagyon kell bár ez ut9bbi minden ilyen árban mozgó telónak hibája. de ezeket nézd meg mobilarena. hu vannak jó tesztek róluk esetleg használtan olcsóbbak.


-huawei ascend y200

-galaxy mini 2

-galaxy gio

-galaxy ace (1) na ennek kitünö kamerája van

-xperia tipo

2013. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Galaxy Mini2. Egy hónapja van, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2013. ápr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mini 2, vagy Tipo.
2013. ápr. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:
Xperia mini pro hasznàltan. 25èrt vettem januàrban, fèl èves volt, gyàrilag független ès 0perctöl fóliàs.
2013. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!