Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha az iphone-om...

Mit tegyek, ha az iphone-om nem érzékeli a töltőt?

Figyelt kérdés
Ma este rádugtam, és semmi változás, nem érzékeli. A töltőn, a csatlakozó rész előtt van egy kis törés, az lehet az oka? Vigyem szervizbe? Egy töltő már tönkrement, pedig még csak 4 hónapja van meg az iphone-om. Más is tapasztalt ilyen problémát?

2013. ápr. 8. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha az Apple-nél dolgoznék, akkor azt javasolnám, hogy vegyél egy másik iPhone-t.
2013. ápr. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
a töltőfejen, vagy a kábelen van a törés? az a baj az Apple kábelezős dolgaival, hogy nem időtállóak, ugyanúgy az usb kábelnél, mint például a headsetnél. én erre azt tudom javasolni(mivel a kábel csak egy sima kábel), ebay-en kb 2-300 Ft-okért lehet venni, vegyél belőle 4-5öt, bár nekem a töltővel 2 éve nincs még bajom, de van már kisebb törés a kábelen, de headsetet már vagy 6x cseréltem, de mindig megúsztam 200 Ft-ból, és most jelenleg is van 2 db. Ha a töltőfejjel van gond, akkor abból nem célszerű ebay-en vásárolni.
2013. ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kábelen van a törés, nem a töltőfejen. Szerintem rendelek néhányat, köszönöm a tippet.:) Érdekes, a headset már 3 éve megvan (iphone előtt rendeltem) és eddig semmi baja..
2013. ápr. 8. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt semmi baja , 2 éve használom ugyanazt az Aplle töltőt és headsetet ami a telefonhoz volt , szerintem fölösleges annyit venni, ha meg van törve a kábel akkor valószínű h az a gond :D vegyél egy újat , de hivatalos apple töltőt ne csak gsm limlomot
2013. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Apple
2013. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!