Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ez a készülékbiztosítás,...

Van ez a készülékbiztosítás, ami elvileg fizet a nem rendeltetés szerű használatból eredő károkra is?

Figyelt kérdés

gondolom ha a készülék nem javítható ezalapján kifizetik az árát, vagy ùjat adnak nem?

Note2, kicsit falhozvágódott véletlenül, kétszer. Most darabokra törten tengeti napjait. Szerinted?



2013. ápr. 8. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kapa való a kezedbe és nem mikroelektronika.

Utólag hiába is kötsz rá bármit. A biztosítók nem arról híresek, hogy át tudod őket verni.

2013. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy. Normálisan kérdeztem. Kettő volt rajta biztosítás előre. Három, nem bikából birekte vágtam falhoz :D úgy alakult, s a kijelző szétment...
2013. ápr. 8. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg olvasd el, hogy milyen biztosítást kötöttél. Az biztosan leírja, hogy mire vonatkozik, mennyit v. mit adnak ha szükség van rá.
2013. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!