Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amatőr vagyok még, de lényegéb...

Balogh Csanád kérdése:

Amatőr vagyok még, de lényegében egy Nokia E7-00val rendelkezek (Symbian belle), és van Operam, és a jelszavamat elmentettem az e-mail fiókomhoz. Hogy kell megjeleníteni?

Figyelt kérdés
Az ilyen kicsillagozott részeket h tudom láthatóvá tenni majd vissza csillaggá? Ugyanis e-mail címemnél mentettem el és elfelejtettem és módosítani szeretném majd!

2013. ápr. 8. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod megjeleníteni a programon belül. Egyedül a mobile facebook írja láthatóan több elrontás után, de aztán az is kicsillagozódik. Egyetlen mód ha hekkelt a telefonod, s tudod mit kell keresni a rendszerben. A másik, és neked ezt ajánlom, kérsz egy jelszóemlékeztetőt esetleg cserét a fiókodhoz.
2013. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

semmi alkalmazás nincs rá? beállításoknál az adatvédelemnél néztem meg mindenütt, de semmi.

nagyon jó lenne :S

2013. ápr. 8. 13:42
 3/3 A kérdező kommentje:

ja most látom. mobile facen (m.facebook.com) ott is letároltam és ugyanaz a pw :(

ott hányszor kell elgépelnem a csillagozott részt h láthatóan kiadja és mennyi ideig adja ki? stb.

2013. ápr. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!