Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini2 vagy aki...

Samsung galaxy mini2 vagy aki úgy ismeri GTS6500-om van. Hogy kell rajta a WIFI-t használni?

Figyelt kérdés
Itthon van netünk, arra akarok rácsatlakozni. Vezeték nélkül jön hozzám a net anyáéktól... Szóval ilyen routeren vagy min nem tudom helyesen írom-e. Úgy néz ki, mint egy nagy pendrive és ha bedugom az USB csatlakozóba lesz netem... Szóval beütöttem a jelszót a telómba,mert látja a netünket, de amikor netezni akarok, akkor meg nem engedi...azt írja "nincs kapcsolat" pedig van... Hogyan tovább? Amúgy számítástechnikailag analfabéta vagyok :D A telóm új,mégcsak most ismerkedek vele...

2013. ápr. 8. 13:31
 1/4 Osynho ***** válasza:
Az egy 3g modem és csak azon az eszközön lesz internet, amibe beledugod. Kivéve persze, ha megosztod.
2013. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem ismeri azt a fajta titkositást a telefon ami be van állitva a routeren.
2013. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 8. 15:38
 4/4 horkisz válasza:

Szerintem nem a telefonoddal lesz a probléma. Ha a szüleidtől

jön a netán akkor azt a modemet vagy routert kell beállítani

az ő számítógépükön. De ehet tudni kellene hogy

pontosan milyen szerkezet ami szórja a wifi jeleket.

2013. ápr. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!