Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kapcsol le a wifiről a...

Miért kapcsol le a wifiről a telefonom?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a telefonom kb 5 percenként lekapcsol a wifiről 5-10 mp-re és nem tudom miért. Néha elég zavaró tud lenni, mert belassul a telefon is. Tud valaki erre valamilyen megoldást?

2013. ápr. 8. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl messze a router?
2013. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincs messze, nekem is volt ilyen xperia minivel aztán lefrissítettem a rendszert és jó lettt
2013. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs messze, most is itt ülök tőle 2 méterre. :D A jelerősség maxon van. Akkor a frissítés segíthet?
2013. ápr. 8. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem is azóta jó
2013. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, megpróbálom.
2013. ápr. 8. 20:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem oldódott meg a probléma.
2013. ápr. 18. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Windows Phone? Mert az energia takarékosságból kapcsolja le, ha lezárod a képernyőt, még a routertől 1 centire is vagy. Nem lehet a WP-knél ezellen mit tenni, ha feloldod a képernyőt, akkor az ismert hálózatra csatlakozik magától.

Ha nem WP, akkor meg valószínüleg dobálja a jelet a router, és a telefon ezt nem mindig veszi, vagy gyenge a wifi szoftveres okok miatt.

2013. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
energia megtakarítás céljából csatlakozik le, ha egy ideig nem használod a netet, én SONY XPERIA X PERFORMANCE telefonnal rendelkezem, és nekem is lecsatlakozik a hálózatról amikor nemhasználom a netet.
2017. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!