Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U! SEGÍTSÉÉÉG!...

Sony Xperia U! SEGÍTSÉÉÉG! Elfelejtettem a billentyűzáram, valaki segítsen rajtam! Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Szóval, lenne egy kis baki... a telefonomon állítottam telefonzárat vagy, billentyűzárat vagy hogy is mondjam hogy mit, gondolom érthető... Ezt hogy lehetne megoldani,úgy hogy ne kelljen elvinnem szervizbe?! A kódot tudom, csak az a baj hogy az érintő képernyő nagyon nem nekem való és amikor beállítottam gondolom, félre nyomtam valamit.. Na most 20 féle(több) lehetőség van hogy mely számokat nyomhattam félre, és nincs kedvem végig próbálni. Mi ilyenkor a teendő?! Segítsetek Kérlek! 2 hete ha használom a telefont.

2013. ápr. 8. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod a telefont, belépsz a recovery menübe és nyomsz egy factory resetet.
2013. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom megcsinálni...
2013. ápr. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!