Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y (S5360)...

Samsung Galaxy Y (S5360) szoftverhiba, valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Y készülékem, ami egyáltalán nem hajlandó bekapcsolni. A Home+Volume Down+Power gomb megnyomásával bejön a download menü. Nos, Odin programmal próbáltam , szoftvert töltöttem le már nagyon sokat és mindegyiket sikeresen fel is telepítette, legalább is ezt írja. De amikor a készüléknek újra kellene indulnia akkor a kijelző csak fekete marad és nem megy tovább. Ezt a műveletet megcsináltam többször is, vártam vele jó sok időt is hogy hátha idő kell amíg észhez tér de semmi. Valaki nem tudna mondani valami megoldást, esetleg hogy mi okozhatja??

2013. ápr. 8. 16:10
 1/1 anonim válasza:
Ha garancia van rajta akkor vid szervezet, de amúgy nem jó ha sok szoftvert teszel rá.
2013. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!