Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyum nemrég vett egy SAMSUNG...

Anyum nemrég vett egy SAMSUNG S5220 (star 3) touchscreen telefont, egy ideig nem volt vele semmi gond, és pár napja éjjel 00 óra környékén, bekapcsol elkezdi lejáttszani az ébresztő jelződallamát?

Figyelt kérdés

pedig az ébresztő ki van kapcsolva, és kiírja azt, hogy JELZÉS?

Állandóan a képernyő felső sarkában egy ébresztőóra ikon van, ami nem tűnik el. Mi lehet a baj?



2013. ápr. 8. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. De hogy ez miért van az jó kérdés :/
2013. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 eszo válasza:

nekem is volt ilyen..de már nem emlékszem hogy mi lett vele..

most újra kezdte, csak most 4:40-kor ébreszt minden nap!!!!már kivagyok tőőőőle!

tegnap már átállítottam az óráját is, de nem tudom hogyan..percre pontosan ébresztett megint, pedig órákkal eltoltam az időt rajta..valahogy visszaállította magát!

nekem se tűnik el az ébr.óra ikonja, de ha rámegyek az ébresztésre,akkor ott nem látszik,hogy be lenne állítva...

szólj,ha rájöttél hogyan kell megszűntetni!!!

2013. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 eszo válasza:
amúgy úgy látszik ez samsung hiba..enyém champ2
2013. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 eszo válasza:
100%

szia! gondoltam írok,mert tegnap este megoldottam a problémát..hátha nektek is beválik..


beállítottam két különböző ébresztést..mindegyiknél rámentem,hogy csak egyszeri alkalom..kiléptem, majd újra be, és rámentem, hogy ébresztések törlése, többet kiválaszt..és akkor mindent kitörölt :-)

és eltűnt az óra jel is...éééés nem ébresztett hajnalban :-))))))

2013. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utcsó nagyon köszi! nekem is bevált. :)
2013. máj. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
2013. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
gyári beállítások visszaállítás,vigyázat elemhetnek a képeid stb.Végülis bevált
2013. máj. 13. 18:29
 8/13 anonim válasza:
Sziasztok!! annyit szeretnék kérdezni hogy nektek bevált -e ez a telefon hogy megéri e megvennem ?? vah és wifis,androidos???
2014. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Wifis,de nem androidos, sokszor akad, java játékokat futatt csak. Kb ennyi de keres rá googleba.
2014. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
De ilyet hogy skype ,messenger lehet rá tenni??? vagy egyáltalán valamire jó??
2014. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!