Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star III Telefonzár?...

Samsung Star III Telefonzár? (GT-S5220)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kistesóm beszökött a szobámba és elnyomkodta a telefonom és rárakott valami telefonzárat és le merítette.. Mikor hazajöttem bedugtam a telefonom tölteni, megpróbáltam bekapcsolni de nem engedi mert telefonzár kódot kér.. Pedig nagyon fontos lenne visszakapni a telefonom mert nagyon fontos telefonszámok és SMS-ek vannak a memóriájába.. Lehetőleg nem akarok szervízbe rohangálni úgy hogy szeretném valahogy házilag megoldani.. Néztem interneten visszaállító kódot de az nem jó mert nem tudom hova beírni.. Esetleg valaki tudd valamilyen megoldást? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 8. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Hát szerintem csak megflashelni lehet, esetleg ha valami emergency módba be lehetne lépni és akkor beírni a hard reset kódot de az is törölni fog mindent.



Amúgy a SIM kártya tárolja a számokat tedd át egy másik telefonba és kész.

2013. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nálam úgy állítottam be hogy a telefon tárolja..
2013. ápr. 8. 17:05
 3/3 anonim válasza:
2013. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!