Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom feljebb huzni a...

Óvári István kérdése:

Hogyan tudom feljebb huzni a samsung galaxy minim prociját? Ki van rootolva

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel mert engem húzol fel!
2013. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz normális választ adni akkor ne irj inkább
2013. ápr. 8. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van. Hova akarod húzkodni? Jobb nem lesz tőle csak instabil.

Ha erősebb telefon kell cseréld le.

2013. ápr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Wadmalac ***** válasza:
Szerintem a procihúzáshoz kevés a root. Custom kernel + rom, akkor a beállítások/teljesítmény/CPU beállításokban van rá menüpontod. Biztosan meg lehet umbuldázni a system-ben valamelyik vezérlőfájl text átírásával is, de én a helyedben azzal nem kísérleteznék.
2013. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Egyébként tényleg zsákbamacska játék a procihúzás, ha eljutsz odáig, akkor is csak lépésről lépésre, mert ha túlhúzod, úgy lefagy a teló hogy indulhatsz a nulláról újratelepítéssel.

Ha már custom romod lesz, a procihúzáshoz ajánlatos engedélyezni az undervolt cpu-t is, kevésbé melegszik és nem zabálja az akkut, stabilabb.

A menüben van egy pipa, hogy újraindításkor is őrizze meg a procihúzás beállítást, az csak akkor szabad bepipálni, ha már biztos hogy stabil a húzás.

Nekem a gyárilag 600 MHz X8-am 652 MHz-en még stabilan fut, de fölötte már "törik" a képernyő, fagyogat, nem bírja. Egy haveromnak 700 felett is gond nélkül fut. Ahogy épp a soron sikerült a proci.

2013. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Be irod gugliba hogy Setcpu.apk letöltés ezzel a progrival lehet felhúzni a procit
2013. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Megnéztem, minden beírt vélemény szerint működik. A nem egész 500 Ft-os ár sem vészes. Jó lehet.

Nekem spec a custom kernel + rom tudja, úgyhogy nem kell.:)

2013. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!