Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance körömmel is működik? A többi kérdésem lent lent!

Figyelt kérdés
Helló! Azt szeretném megtudni, hogy körmöt érzékeli-e a telefon. A másik kérdésem az az lenne, hogy ha van wifi routerem akkor be kell állítani a telefonon és akkor onnantól ingyenes a wifi ha a saját routeremre csatlakozok? Vagy ez hogy van? Ezzel a wifi témával nem vagyok tisztába valaki elmagyarázná nekem hogy, hogy van? Az utolsó kérdésem az, hogy ez egy androidos telefon ugyebár, ez pontosan mit jelent? Már mint azt tudom hogy ez egy operációs rendszer, meg hogy van a telefonon egy olyan menü, hogy Áruház azaz Market. De onnan hogy lehet letölteni dolgokat? Ennek is köze van a wifihez? Aki tisztába van ezekkel a dolgokkal az legyen szíves válaszoljon! Köszönöm előre is :)

2013. ápr. 8. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Körömmel nem működik, hála a korszerű érintő kijelzőnek.

Rezisztív működne, de az ugye elavult. Igaz én még használok 4-et, remekül teszik a dolgukat.

2. Igen, saját net illetve router birtokában ingyenes a WiFi kapcsolat.

3. Böngészőben menj fel a Googlee Play áruházra (találsz egy ikont erre a telefonon) és a egy GMAIL account birtokában (egyszerű regisztrálni) minden ingyenes vagy fizetős alkalmazást (fizetés után) letölthetsz.

2013. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a letöltés wifin keresztül megy.
2013. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. ápr. 9. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!