Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos tablet miért nem...

Jermann86 kérdése:

Androidos tablet miért nem játsza a filmeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy van egy asus tf101-es tabletem és pár nappal ezelőtt még simán játszotta az avi filmeket még a gyári lejátszó is, most már a gyári azt írja, hogy a videó nem játszható le, az mxplayer meg lefagy és kilép vagy csak simán kilép. Az mxplayerhez szedtem le kódekeket is. Mit csináljak vele hogy megint működjön?

2013. ápr. 9. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Eljött az ideje egy Factory Reset-nek, vagy a ROM újrarakásnak.
2013. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:
Minimum egy cache törlés.
2013. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És még azt mondják, hogy jó az android. ios -en és wp -n ilyet SOHA nem kell csinálni...
2013. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3.

Akárhogyan nézem, ezt senki nem kérdezte. Vagy az lenne a megoldásod, hogy dobja el és vegyen ájpedet?

2013. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajna a cache törlése nem oldotta meg a problémát. Következő a gyári beállítások visszaállítása lesz. Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 9. 16:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Na most ezt mondjàtok meg, hogy hogyan van! Csináltam 1 gyáribeállítások visszaállítását, először tök jó minden, azt kb. 2-3 óra múlva megint ugyan ez a jelenség! Màr kezdek tanácstalan lenni.
2013. ápr. 9. 22:58
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
Ebből ROM frissítés lesz.
2013. ápr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem utàna nèzek, hogy hogyan is kell...
2013. ápr. 10. 07:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Találtam egy angol nyelvű oldalt, ahol leírják, hogy mit és hogyan kell, de ott már a 4.2-es androidot írják. Szerintetek jó lesz az nekem is? Garanciát már nem tudom elbukni mert nincs.
2013. ápr. 10. 09:26
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
Próba cseresznye. Csinálj előtte recoveryből backupot, ha nem jó, visszaálítod a régit.
2013. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!