Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szaggat a ps3-omon az...

Miért szaggat a ps3-omon az Assassin's Creed összes része mikor futok a városban elég sűrűn beszaggat. És a gta 4-nél is néha. Úgy vettem észer hogy inkább kívülnézetes játékoknál jelentkezik a szaggatás. A Ps3 tipusa pedig: Fat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy rosszul megírt játékok akadnak, ha nagyon hardverigényes a grafika, viszont játszottam AC-vel is (de csak az első részével) és GTA 4-el is, és egyikbe sem rémlik akadozás.

Lehet megérné újrapasztázni a PS3-at, hisz akkor jobb lesz a proci hőelvezetése, alacsonyabb hőfokon pedig jobban tud dolgozni, kevésbé fog megakadni.

2013. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy újrapasztázni? :)
2013. ápr. 9. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Processzor hűtőpasztáját lekaparni, és újat nyomni fel rá.

A hűtőpaszta egy hűtést szolgáló paszta állagú valami, ezért is ez a neve. Otthon is könnyen elvégezhető munka, bár ha azt sem tudod mi az érdemesebb lenne elvinni profihoz, 5k-ból megvan az újrapasztázás és egy belső takarítás.

2013. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, későn írok de azóta már eltelt egy kis idő, vettem egy vadonatúj ps3-at Super slimet 12gb-t, és ugyanúgy szaggatnak a jatekok, na ennyit erről ;)
2013. dec. 15. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!