Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Y tényleg...

A Samsung Galaxy Y tényleg annyira rossz?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, hogy a vodkafonnál most occóé elvihető :-) De elég sok negatívot olvastam róla - gyenge kijelző, belassulásra hajlamos, elavult oprendszer, stb... Ez a telefon tényleg ennyire gyenge, vagy csak a véleményírók nagyon igényesek? A dologhoz hozzátartozik, hogy nem vagyok a mobilról órákat fészbúkon lógós, egésznap üzengetős emberke, de azért nagyon gyengét nem akarok venni.

2013. ápr. 9. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
hát... 10.000 alatt valszeg megéri. Valóban nem egy erőgép
2013. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vodkánál 3500 Ft/hóval és 2 éves rabigával ingyé elhozható :-) Az Xperia Tipo mondjuk jobban tetszik, de nem akarok nagyon 4k feletti havi telefonszámlát.
2013. ápr. 9. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nos igen, ha a sony és a samsung hasonló árkategóriájú telefonjait összehasonlítjuk, akkor a sony jelentősen jobb választás. most ha nem nézzük az előfizetéses 0 Ft-os cuccot, akkor én is olyan max 5-10ezer Ft-ot adnék érte függetlenül. persze a 2 év hűség nem a telefonra vonatkozik, szóval így végülis nem fizetsz a telóért semmit, de nekem még "ingyen" se kéne. :D Én egy példát tudok róla mondani. Egyik ismerősömnek konkrétan a zenelejátszás akadt meg akkor, ha kikapcsolta a képernyőt, illetve ha feloldotta...:D és nem volt telerakva alkalmazásokkal.
2013. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam,hogy ilyet vettem.


Miért?


Mert az egyik családtagom 30ezer forintos tabletjére feltelepítettem 4 játékot,ami a Galaxy Y-on vagy nem indul el,vagy fel se lehet telepíteni...és NEM olyan,mint pl.a GTA 3,vagy Dead Tigger,hanem olyan,mint a Temple Run 2...

2013. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz telefon. Még egy kezdőnek is ocsmány a kijejzője, a hardvere felett már két éve eljárt az idő, szóval kegyetlenül elavult, szinte semmijen normális játékot nem visz el.


Ennyiért fényévekkel jobb az Xperia Tipo. Csak itt egy példa: az Y még a Temple Run 1-et sem viszi el, max igen kemény laggolásokkal, a Tipo röhögve elviszi a Temple Run 2-t is, és még a Dead Trigger is egész szépen elfut rajta, pedig az már viszonylag komoly játék...

2013. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, sikeresen lebeszéltetek :-)
2013. ápr. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!