Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Runtastic for Windows Phone...

Runtastic for Windows Phone ingyenes?

Figyelt kérdés
Van bármilyen alapfunkciója az alkalmazásnak(pl. helyadatok figyelése(GPS)), amiért felárat kell fizetni?
2013. ápr. 10. 08:22
 1/1 anonim válasza:
Szia. nekem androidon van meg a Runtastic Pro. Nem fizettem érte, torrentről töltöttem le. HOgy mit tud az ingyenes nem tudom, ezzel én meg vagyok elégedve. tárolja az adatokat, lehet zenét hallgatni közbe, térképet meg tudod nézni, azon külön jelöli hogy mennyi sebességgel mentél, és a főképernyőjén is választhatsz hogy mi legyen kitéve: sebesség, átlagsebesség, szintemelkedés, csökkenés, kalória égetés, iránytű, óra...
2013. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!