Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves lány vagyok és valahogy nem sikerült követnem a mobiltrendeket (értsd: az egész kínai számomra) , egészen eddig "buta telefonom" volt, de tönkrement, úgyhogy váltanom kell. Nem bánnám, ha kicsit többet tudni, lehetne rajta jövet-menet megnézni dolgokat (net), ha lenne benne GPS, ilyesmi. Milyen telefont ajánlanátok? Fontos az ár is! Nem lógok éjjel-nappal a telefonon, úgyhogy egy közkategóriás is bőven megteszi, a lényeg, hogy ne kelljen lecserélni jövőre.
2013. ápr. 10. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Xperia p

S3 mini

2013. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

én xperia s-t,sl-t vennék a helyedben,azt a középkategóriának a felső rétegébe sorolnám.

4,3as kijelzője van,ami fontos ha netezésre is rendszeresen használni akarod.

fehér színben pedig nőknek is kiváló hiába szögletes kicsit.

az hogy eddig buta telefonod volt ne tartson vissza,lehet az okostelók úgy meg tetszenek meg annyira bele rázódsz hogy még a végén meg bánnád ha most egy alsó kategóriást vennél.

2013. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 620 .Nagyon stabil és könnyen kezelhető.
2013. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat! :) az is szempont lenne, hogy ne legyen olyan hatalmas, létezik kisebb, nőiesebb is ilyen telefonokból? a mini gondolom azért mini, mert kisebb a többinél.
2013. ápr. 10. 12:35
 5/10 dirtboy ***** válasza:
a mini sem kicsi telefon ,a mini az s3 nak a minije de az meg nagy telefon szóval annak a minije sem kicsi,plusz nem csak a méretei kisebbek de teljesen más a teló is.
2013. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Verbőczi Dávid ***** válasza:
Nokia Lumia 800.Nokia az akár 5-10 évig is bírja!És + ez egy remek telefon!+
2013. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Verbőczi Dávid neked már 10 éve is volt lumiád?
2013. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lumia 620 !Nem túl nagy nem is kicsi!Nokia Offline navigációval(tehát nem kell hozzá net).Valamint sok színben van akár még rózsaszín is.
2013. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Xperia U 3,5 col

Xperia P 4 col

Xperia S 4,3 col.

Én ezeket ajánlom, ezek Androidos telefonok, és nagyon jók a kategóriájukban. Xperia U 43000 ft (alsó közép kategória) Xperia P 62000 ft (közép kategória) Xperia S 77000 ft (felső közép kategória) Galaxy s3 mini-t nem érdemes venni, mert az Xperia P jobb nála (ha érdekel a magyarázat, érdeklődj privátban:)), és majd 10000 ft-al olcsóbb. Androidos telefont meg azért érdemes venni, mert rengeteg alkalmazás van rá, könnyen testreszabható (gondolom ez egy lánynál elég fontos), elterjedt, és Androidra is van offline Gps: Igo.



Nokia-t akkor vegyél, ha Windows Phone-os telefont szeretnél, a Windows előnye, hogy gyors, stabil, nem akad, fagy, viszont nagyon kevés alkalmazás van rá az Androidhoz képest (számomra túl kevés) de az alapvető alkalmazáok természetesen itt is vannak. És Windows-os telefonok közül leginkább a Lumia-kat tudom ajánlani, azok közül is a Windows Phone 8-as rendszerrel ellátottakat.

2013. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Verbőczi Dávid ***** válasza:
Ezt az 5-10 évet (csak vagyok egy akkora barom :) ) mástól szedtem,de szerintem max ha 4 évet kibír.
2013. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!