Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sonny Ericsson st15i...

Van egy Sonny Ericsson st15i mobiltelefonom és nem jó mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a telefont és kiírja hogy "Sonny Ericsson" és tovább semmi hanem lekapcsolódik mikor USB-n keresztül csatlakoztatom a számítógépre akkor is ugyanezt írja ki és lekapcsolódik többször is valamiért nem megy tovább hanem újra és újra kiírja és lekapcsolódik mi lehet a hibája és hogy tudnám ezt megjavítani vagy ha esetleg nem tudom ezt szerelő drágáért csinálná meg??
2013. ápr. 10. 14:31
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

Próbáld meg életre kelteni SEUS-szal.

SonyEricssonUpdateService. Keress rá neten, telepítsd, indítsd el és kövesd az utasításokat.

Arra felkészítlek, hogy gyári állapotot rak vissza, telefonkönyv, beállítások, belső memóriából minden törlődni fog, SD-kártya tartalmát nem bántja.

Ha ezzel sem megy, akkor szerviz.

2013. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
2013. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

seus már nem nagyon működik:


inkább sony update service.


[link]

2013. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem.

De az a baj hogy rádugom a gépre nem keresi be csak kb fél másodpercre de meg sem lehet nyitni nem tudok a telefonra telepíteni semmit mert nem látja a gép csak addig látja míg kiírja hogy Sonny Ericsson és le is kapcsolódik a gépről.

2013. ápr. 10. 16:30
 5/6 anonim ***** válasza:

áruld már el miêrt nem töltöd le amit linkeltem?


kikapcsolva kell a telót a gépre csatlakoztatni...

2013. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

#3:

Szerintem csak átnevezték, nekem otthonról még fut gond nélkül.

Bár lehet hogy az újabb típusokkal tényleg nem tud mit kezdeni.

2013. ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!