Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb kicsúsztathat...

Melyik a legjobb kicsúsztathatós androidos telefon max.50000 forintért?

Figyelt kérdés
Legfőképpen interneteznék,fényképeznék és játszanék rajta,és tetszik nekem ez az okostelefon-billentyűzet párosítás.

2013. ápr. 10. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

qwerty-s droidos telókat újabban senki nem gyárt sajnos, így csak a régiek közül tudsz választani, amik max ICS-ig jutottak frissítésben.


ez egész jó kis gép, és ics-t is kapott tudomásom szerint

[link]

2013. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha esetleg jáccanál és vmi komolyabb játékot akk azzal amit ő linkelt nem fogsz tudni ezt csak úgy leszögezem előre...
2013. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor mondj jobb qwerty-s telót ami 50 ezer és jobb mint az msm8255 chipset okoska.


xperia pro volt az utolsó hivatalosan itthon kapható "új" qwerty-s telefon.


volt utána egy motorola milestone 3, de azt meg itthon hivatalosan nem kap.


Custom romokkal meg nem fog mindenki szórakozni. Csak úgy megsúgom, hogy az lww-men nagyon is jól megy a gyári ICS, rápakoltam egy launchert és fasza.

2013. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam az Xperia Pro-n.A Motorolának nincs hasonló telefonja?
2013. ápr. 10. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:

de van, milestone 2. Viszont az xperia pro erősebb, és rendszerfrissítés terén is előrébb tart.


Sajnálatos dolog, hogy a gyártók ezt a fajta kialakítást újabban magasról letojják, pedig nekem is igazából ez a forma jön be.

2013. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Motorolát ne vegyél,gagyi telefonok,Xperia pro,az jó-nekem is volt.
2013. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hol a legérdemesebb megvenni?
2013. ápr. 12. 13:50
 8/8 anonim ***** válasza:
vip phone, szerintem nagyon korrekt és jó üzlet, őket ajánlanám.
2013. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!