Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » En ilyet nem lattam mi lehet...

En ilyet nem lattam mi lehet a telefonommal?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam ki a szervizbol a telefonomat,Motorola Defy plusom van.A baja az volt,hogy megment a hangszoroja,kicsereltek.Ma zenet akarok hallgatni rajta nem hallatszik a zene,de maga a csengohang igen,illetve amikor szabalyozom a hangerot annak is hallatszik a kis hangja.Ha viszont felhivok valakit en nem hallom ot es o sem hall engem.Ilyet meg en nem lattam:D,a beallitasokat megneztem es minden rendbe van.

2013. ápr. 10. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:
ja es a mikrofon nem erzekeli a hangot ezt kitapasztaltam egy alkalmazas segitsegevel
2013. ápr. 10. 18:28
 2/4 anonim válasza:
Hát, ez minden esetre elég fura. Éjjel-nappal be szokott lenni kapcsolva? Mert akkor lehet jót tenne neki egy kis break, ezt használtteló tulajdonostól hallottam, más ötletem nincs.
2013. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

*bolttulaj ajánlotta

De mikor elhoztad szervizből, miért nem próbáltad ki?

2013. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor ment,ma reggeltol nem
2013. ápr. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!