Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Verbőczi Dávid kérdése:

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 610-es telefonról? (Pls. Ha lehet 610-es gazdák vagy akinek az egyik ismerősének van. )

Figyelt kérdés
Olvastam tesztet,de rosszat írtak róla :(. És a Ti véleményetek?

2013. ápr. 11. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes venni, mert a 256 ram miatt jelentős korlátai vannak. A Skype meg a régebbi Angry Birds játékok sem mennek rajta. És még sorolhatnám...
2013. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony, kevés benne a vas. Nem a Windowsnak, hanem az alkalmazások nagy részének.
2013. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-)
2013. ápr. 11. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért írnak rosszat róla mert rossz. Ha már lumia akkor 620 minimum.
2013. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért irnak róla rosszat mert rossz... hát ez a válasz nem egyértelmű.Igaz akkor inkább 620,de ink vegyél valami jobbat,nagyobbat 920-ig van választék sporolj még egy kicsit.De attól függ mire akarod használni ha irsz eről bövebb véleményt mondok.
2013. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.-nek:Bocs,de nekem már van okos telefonom :-) (Sony Xperia Tipo) Egyébként csak tényleg kíváncsi voltam rá és még egyszer köszönöm a válaszokat! :-)
2013. ápr. 12. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Tipom van, de én is a 610-el szemeztem előtte. Viszont örülök hogy nem azt vettem, mert nekem a Skype nagyon fontos és a 610-en nem fut.
2013. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es én is top 1 alsókategóriás telefonnak tartottam meg csodáltam de már nem.
2013. ápr. 16. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!