Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch 991 ben...

Alcatel One Touch 991 ben lehet növelni a ramot?

Figyelt kérdés
Tehát a most a telefonomban olyan 150 mb ram van. Azt hallottam hogy ebben a telefonban eredetileg 512 ram van, csak az alap op rendszere nem "támogatja". Így le van véve 150 re. Azt tanácsolta osztálytársam, hogy tegyek rá egy másik op rendszert ami jobb és azzal 512 mb lesz a ramom. Esetleg erről tud valaki valamit?
2013. ápr. 11. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a nem támogatja, meg le lett véve dolog baromság. Fut az oprendszer, futnak az alkalmazások és ezeknek kell a ram. Az, hogy van 150MB szabad ramot annyit tesz, hogy a többit a rendszer meg az azzal induló alkalmazások használják. Főzött romot meg olyat teszel fel amilyet akarsz, de olyan soha nem lesz, hogy mind az 512MB-ot használhasd pont a már említett dolgok miatt.
2013. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Azért tettem fel egyébként a kérdést mert ő azt mondta hogy látott egyik oldalon egy pontosan ilyen telefont hogy 512 mb ram volt benne mert más volt az op rendszere.
2013. ápr. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!