Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony x peria z-ről véleményem?

Sony x peria z-ről véleményem?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a telon.. szerintetek jó? megéri meg venni?

2013. ápr. 11. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Megérné, de neked ilyen helyesírással nem ajánlott..
2013. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

nagyon jó teló,erős hardver,jó és nagy kijelző,kiváló anyaghasználat szóval nagyon tuti készülék.

az Achilles sarka talán az alul méretezett aksi.

érdemes megvárni szerintem az sgs4 megjelenését mert ha már az is kapható lesz akkor szerintem kicsit olcsóbb lesz a Z.

2013. ápr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Mit mondjak? Szeptemberben tudok előfizetéssel kedvezményesen venni, veszem is azonnal. Remélhetőleg addig min. 30%-ot esik az ára.

Egyetlen negatívum, hogy a Sony telefonok kijelzője erős napfényben elég rosszul látszik.

2013. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balázs88 ***** válasza:
Jó telefon minden téren. Én is venném ha csökkenne már az ára egy kicsit.
2013. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xperia Mini prom van (nem x10), nyáron, a legnagyobb napfényben is tisztán látom a kijelzőt! :)
2013. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg normál Xperia Mini (ST15i) és nekem sincs bajom a kijelzővel talán azért mert nem vagyok hozzászokva az amoled kijelzőkhöz.
2013. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!