Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Restore utan megakad az...

Restore utan megakad az Iphone az almanal. Boveben lent a problemarol. Nagy szuksegem lenne valaki hozzaerto segitsegere. Van valaknek otlete mit csinalhatnek meg?

Figyelt kérdés

Szoval az a nagy helyzet, hogy beleestem abba a hibaba hogy teljes torlest adtam a jailbreakelt iphoneomnak, ami amugy 3G, felevig nem volt nalam, megprobaltam redsnowal ujratenni, hatha valami tortenik. Segitsetek legyszi surgosen szuksegem van a telefonra, minel gyorsabban meg kene oldanom

Regen mikor meg nalam volt egy eve, eleg sokat kiserleteztem rajta kezdo fejemmel... fogalmam nemvolt a basebandekrol, aztsem tudtam miaz az ios, de utaanaolvasva es youtubeos tutorialokkal megtudtam csinalni, es mukodott... most meg nemtudom mi tortenik, osszezavarodtam, fogalmam sincs milyen szoftver van rajta, gondolom az amit a redsnow elfogad hogy ujratoltse, letoltottem tobbet es probalkoztam, de ne mukodik... egesz ejjel az alma logo volt... Legutobb ezzel probalkoztam: http://www.youtube.com/watch?v=GWcPcEx9uQk&feature=player_em..



2013. ápr. 12. 09:54
 1/1 anonim válasza:
dugd rá a gépre. Ha az itunes felismeri akkor nézd meg milyen ios van rajta és ha tudod frissítsd.. ha nem megy akkor tedd be dfu módba-> kösd rá a képre. kapcsold ki a készüléked. nyomd meg a Sleep/Wake gombot 3 másodpercig, aztán a Sleep/Wake gomb további nyomásával nyomd meg a Home gombot is, aztán 10 másodperc után engedd el a Sleep/Wake gombot, de a Home gombot továbbra is tartsd nyomva 20-30 mp-ig. ekkor DFU modba kerül a készülék. ha minden igaz akkor az itunes kiírja hogy talált egy eszközt DFU modban. ekkor behoz egy oldalt ahol tudod frissíteni. Frissítsd a legújabb ios szoftvert és onnantól már minden oké
2013. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!