Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi jel zavaro program letezik?

Wifi jel zavaro program letezik?

Figyelt kérdés
Letezik olyan progi amivel telefonon ha elinditom tudom zavarni vele a wifinek a jelet?

#wifi jel #zavaro program
2013. ápr. 12. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami biztos van, de az is elég lehet, ha össze-vissza küldözgeted a csomagokat az adott frekvencián és összezavarod a kommunikációt magát.
2013. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
miért mi baja van a wifidnek?
2013. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem létezik.

Ezt nem programmal, hanem egy olyan adóval kell megoldani ami interferál a WiFi router jelével.

2013. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ info: pl elhelyezel egy ugyanolyan csatornára beállított, de erősebb jelerősségű hotspot-ot annak a routernek a közelébe amelynek a WiFi kapcsolatát zavarni akarod.
2013. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia


Termeszetesen letezik, ezzel le tudod csatlakoztatni a klienseket, biztos van mobilos verzioja is

[link]

2013. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 K...László ***** válasza:
Nekem otthon esténként megjelenik az SSID-k között egy Hack nevű valami. Gondoltam, egy gyerek így nevezte el a routerét, mert menő akar lenni. 2 perc múlva a gépem és a routerem közötti kapcsolat fél percenként megszakad, korlátozott hozzáférés, meg sárga felkiáltójel, meg hitelesítés, majd megint megy egy darabig. A kliensek listájában nem látszik idegen eszköz, nem kapcsolódott rá, de tudom, hogy törni akarja, vagy csak zavarja. Hetek óta így megy esténként. Talán ő is ilyen zavarót használ, meg deauthentikál, vagy mi. Meg fogom keresni Yagi antennával az irányát, és építek egy pár 100 wattos adót, amit ilyenkor 1ms időre néha bekapcsolok, rácélzok, és meghülyül tőle remélem, mert az erősítés szabályzója nem tudja követni!
2016. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!