Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » JAVA alapú telefonra nincsen...

JAVA alapú telefonra nincsen szójáték?

Figyelt kérdés
Idegesít, hogy minden osztálytársamnak meg van csak nekem nincs, mert az én telóm nem Androidos hanem csak JAVA-s. Próbáltam keresgélni, de nem találtam.

2013. ápr. 13. 01:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne...
2013. jún. 9. 17:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy tényleg ennek kéne a legnagyobb problémádnak lennie.


Hozzáteszem, hogy "szójáték" címén nem teljesen közérthető, milyen játékot szeretnél. Ha ez valami übercsilivili dolgot takar, akkor valószínűleg jobb lesz, ha elfelejted, mert a régi telefonok elég vérszegény hardverrel rendelkeznek és a JVM -jük sem az igazi.

Ha valami egyszerűbb, kevésbé hardveréhes dologról van szó, akkor meg jóeséllyel megírni sem nagy ördöngősség.


Ugyanakkor, ha már annyira villogni akarsz az osztálytársak előtt azzal, hogy neked is van ilyen játékod (ne haragudj, de ezt képtelen vagyok megérteni, minek), akkor szerezz be egy olcsó Androidos telefont, az lesz a legegyszerűbb megoldás. Ha most túrsz a régi gyöszödre "valami hasonlót", azzal csak kiröhögteted magad.


[link]


18-20 ezer forinttól már kapható belépő szintű, ugyan amőba-tudású, de a fent megjelölt igényeidnek megfelelő, vadonatúj telefon.

Itt a nyár, ha elég idős vagy már hozzá (amiről a kérdésedből kifolyólag nem vagyok meggyőződve), vállalj valami diákmelót, vegyél egyet, a régi telefont meg tedd el vésztartaléknak.

2013. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Régi telefon?


Tavaly vettem Samsung Star II-t 30 k-ért csak kiderült, hogy egy fostalicska :(

2013. jún. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!