Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy samsung galaxy s...

Vettem egy samsung galaxy s advance-t egy 8 GB-ost és hozzá egy 32 GB memoria kártyát és nem tudom hogy kell a memoriakártyára tenni a dolgokat? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés
Na szószal megvettem a telefont 2.3.6 android van rajta és nem tudom hogy az ilyen nagyobb játékokat mint az nfs hogyan tudnám a memoria kártyára telepiteni? de nem szeretném rootolni a telefont. milyen programal lehet ezt megcsinálni a válaszokat elöre is köszönöm.

2013. ápr. 13. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
App2SD?
2013. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ehhez kell root ?
2013. ápr. 13. 10:16
 3/4 A kérdező kommentje:
letötötem de én nem az sd-re hanem a memoriakártyára akarom tenni
2013. ápr. 13. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen telefonom van. Én már rootoltam egyszer és elvileg ezután lehetséges úgy, hogy csinálsz a micro sd-re egy ext4 és fat32 particitót. Az ext4-re mennének a játékok app2sd vagy link2sd program segitségével. Nekem nem sikerült ezt megcsinálni akárhogy is probáltam. A microSD-t hibásnak látta a telefon. Igy kéne elvileg.

Azóta visszaraktam mindent gyárira (2.3.6)-ra. Ha valaki el tudná magyarázni részletesen hogy kell, azt én is megköszönném!

2013. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!