Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade III-ról mi a vélemén...

ZTE Blade III-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Aki rendelkezik a fent említett telefonnal, tudna-e róla véleményt írni? Pl. Szokott akadozni? Jó képeket csinál? Van vele esetleg bármi más probléma? Valami hátrány, negatívum vele kapcsolatban? Vagy épp pozitívum? Minden véleményre kíváncsi vagyok, mert lehet, hogy ilyen telefont fogok venni. Netezésre, fényképezésre használnám leginkább, tehát nem töltenék le rá 6ezer játékot.(A másik lehetőségem a Telenor One Touch S/Alcatel OT-995)
2013. ápr. 13. 11:58
 1/2 Ráduly7 válasza:
nekem bejött
2013. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van, és nem akad rajta semmi. Legfeljebb akkor akad, mikor már nagyon sok alkalmazás van megnyitva egyszerre, az internet gyors, a kijelző nagy, kamera tiszta, a telefon vékony. :)
2013. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!