Nokia lumia 7.8?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete felraktam a 7.8-at a telefonomra. lumia 900. És azóta fele annyi ideig bírja az akkuja. Eddig a ha levettem a töltőről, akkor azt írta ki, hogy 2 nap x óra. A két napot ki is bírta. Este levette, a töltőről, és két nap múlva este ráértem töltőre tenni a nélkül, hogy kikapcsolt volna a telefon. Most meg egy napot bír ki. Ma másfelet. De másnap már nem merek úgy elindulni, hogy ne tölteném fel a telefont. Ez engem nagyon írritál.

Más is tapasztalt ilyet? Meg oldódót?



2013. ápr. 13. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
800-nál voltak régebben akkugondok, amit frissítés után megoldottak. lehet meg lesz ez is, de mivel így szétnézve fórumokon senki nem panaszkodik frissítés után ilyesmire, az is lehet, hogyha csinálnál egy gyári visszaállítást, akkor megoldaná a gondot.
2013. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Azt tudom, hogy a 800-assal voltak ilyen gondok. Viszont biztos vagyok benne, hogy a 7.8-óta van ez a gond. Mert látványosan leromlott az akkumulátor teljesítménye. Szóval azonnal észrevettem. Beírtam a ##634# kódot, de az akkunak azt a státuszát ami kijelezné a teljes teljesítményét azt ki sem írja. Csak a feszültséget és a jelenlegi (kisülést) feszültséget jelzi ki. Gyári beállítást viszont nem akarok, megint elveszne mindenem. Egyszer már csináltam.


Köszi a segítséget.


Azért várom mások véleményét és tapasztalatát.

2013. ápr. 13. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!