Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Sony...

Milyen telefont vegyek? Sony Xperia Tipo / Miro / Go?

Figyelt kérdés
Légyszi egy rövid indoklást is :) köszi

2013. ápr. 14. 01:19
 1/5 Xperia.floyd ***** válasza:
Szerintem csakis a Go akkor , a másik kettő kicsit gyengébb. Nem is nagyon veszik egy kategóriának. A Tipo belépőszintű , a Miro alsókategória míg a Go közép. A Go strapabíró ami szerintem egy jó dolog , egyedül a kijelzője ne mszép , sokan írják , de azon kívül minden oké.... Bár előtte megnézném élőben , hogy biztosra menjek :)
2013. ápr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Xperia.floyd ***** válasza:

Vagy itt van még a házon belül az U , de az nem bővíthető , van viszont előlapi kamerája. És még a Sola az bővíthető , szebb és nagyobb kijelző , de nem strapatelefon , bár az U sem az . Azért vettem ide őket mert a Miroval kb az U van egyárban , míg a Solával a Go. A Go , Sola és U 3-as ugyanolyan hardverrel rendelkezik. Bár ez sokban függ mire is használnád? Net , játékokhoz kell a nagy kijelző és erős hardver , ha olyan körülmények között élsz , akkor pedig nem árt egy strapabíró teló. :)


Remélem segítettem :)

2013. ápr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Go.

Jobb a másik kettőnél, mert a Tipo egy alsó kategóriás telefon, a miro is az, csak 5 mp-es a kamerája, míg a Go közép kategóriás.


És itt a különbség: a Go-nak kétmagos 1 ghz-es procija van, a Miro/tipo-nak csak egymagos 800 mhz, a Go-nak erősebb a gpu-ja is ( mali-400), por és vízálló, 5mp-es...

2013. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igazság szerint én a mobilarena.hu-n olvastam a telefonokról teszteket, ott a Go-t húzták le a legjobban.. mindhármat próbáltam már üzletben, tetszenek.. amúgy tipó játszi legkevésbé, tehát inkább a miro és go között gondolkodom.... mirót nagyon dicsérték és ajánlották, go-ról viszont sok hiányosságot írtak és miegymást.... érdemes azokat a cikkeket elolvasni :)
2013. ápr. 14. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Go, ha akarod a telefont telefonáláson, facebookozáson, és szar 2d-s játékokon kívül másra is használni.(Nekem is olyan van.)
2013. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!