Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha fel akarom tenni a gingerDX...

Ha fel akarom tenni a gingerDX031b-t az x8-amra, meg kell változtatni a kernelt, vagy mehet a gyárira?

Figyelt kérdés
mert most gingerDXv030 van a teón gyári kernellel, mert legutóbb nem volt kedvem kernelt cserélni, de amúgy ki lehet cserélni, mert a teló 11W29-es! Ja és ha ki kell cserélni melyikre érdemes?
2013. ápr. 14. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

mehet gyárira is, csak főzött kernellel jobb.

Ha nyitva van a bootloader kb. 2 perc alatt kerneltcserélsz, szóval én azt mondom cserélj!

Alfs8a van fent nekem, csak a sima 31-essel, 31b-t nem tettem fel, majd a 32-őt ha kijön.

2013. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Xperia.floyd ***** válasza:
+1 , nekem stockon van fenn mert már nem cserélhetek de kifejezetten jobbnak nézem én v029-ről váltottam. Ha tudsz feltenni hozzá kernelt , akkor tegyél , mert sokkal gyorsabban megy + nagyobb lehetőségek órajelhúzás stb... Csak vigyázz mert igaz nem értek hozzá de nagyobb a kockázat mint a stock kernelen.... :)
2013. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendben, bár most feltettem a gyárira a 031b-t de megfagy teló már a sony ericsson feliratnál még a recovery menüt se tudom behozni, de vissza tudom állítani SEUS-al, szóval nincs gond, bár erre nem számítottam! Ezek szerint a b nem működik gyári kernelen na majd felteszem a stock kernelt, és meglátjuk azon hogy megy!
2013. ápr. 14. 14:46
 4/8 Xperia.floyd ***** válasza:

A Stock nem gyári kernel? :D Egyébként nekem gyárin megy és teljesen jó. :D


Én úgy csináltam , hogy : "belépsz cwm-be, factory reset, cache törlés, aztán az advanced menüben szoktam még neki nyomni egy wipe dalvik cache-et.

ezután install zip from sd card, felteszed a romot, meg ha van valami addon hozzá azt is, újraindítod és kész."


Egy fórumozó írta nekem mert nekem is bajom volt vele... Így korrektül megy... Ehhez kell a Google Addon is


[link]

2013. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtudsz. Amúgy "sokkal" gyorsabb nem lesz egyedi kernellel sem, bár nekem volt 1-2 program ami érezhetően jobb lett, de gyári kernelen is fürge a rendszer...már amennyire a hardver engedi.


Legnagyobb különbség hogy nem lehet a processzor órajelét állítani, de más extra nem nagyon van.

2013. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meddig érdemes emelni az órajelet, amikor még nem károsodik a telefon és stabil marad a rendszer!
2013. ápr. 18. 21:00
 7/8 A kérdező kommentje:
kérdés lett volna! :) ^.^
2013. ápr. 18. 21:00
 8/8 Xperia.floyd ***** válasza:
748-on láttam már bár én 710MHz-től nem húztam tovább stockon, igaz 10 perc után visszaállt
2013. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!