Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi olyan nagy szám az iPhone-b...

Mi olyan nagy szám az iPhone-ban? Vagy velem van a baj, hogy nem akarok olyat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, miért vannak úgy oda érte az emberek. Gond nélkül meg tudnám venni magamnak, nem azért nem veszek, mert drága, hanem mert egyszerűen nem látom értelmét. Ti mit gondoltok erről a telefonról?

2013. ápr. 14. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
már megint egy x-edik ilyen kérdés. ugyanaz, ami megvan egy androidos vagy egy windows-os telefonban. mindenki azt vesz, amit szeret. ízlés meg egy olyan téma, amit ezer féleképpen meg lehet magyarázni, de megindokolni nem feltétlenül.
2013. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, nincs veled baj. :)

Felesleges azon vitatkozni hogy kinek miért jó vagy éppen miért vacak és túlárazott mások szerint.

Kinek a pap, kinek a papné. :)

2013. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért van ilyen sok fajta telefon, hogy olyat vegyél magadnak, amilyet akarsz és amilyen tetszik!
2013. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Régen tényleg a legjobb telefon volt, Android "gyerekkorában" nem nagyon tudta felvenni a versenyt, de az utóbbi 2-3 évben egyre jobb lett az is, nem véletlen kezdtek el rengetegen Androidra váltani, rájöttek, hogy iOS már nem olyan nagy szám.

Szóval nem vagy egyedül.

2013. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva látom. Elég sok droidos ismerősöm dobta ki azt a f*s telefonját és vett helyette iPhone-t. Nyilván minden telefonnak (és oprendszernek) vannak hátrányai, de a zártabbak (iOS & WP) sokkal stabilabbak.

Anyagilag én is megengedhetném magamnak, tetszik is, de sokallom azt az árat, amit itthon kérnek érte újonnan. Harmadennyiért olyat vettem, amivel teljesen meg vagyok elégedve.

2013. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Stabilabb hülyeség, gördülékenyebb, de az sem a zártsága miatt.

Illetve Androidos telefonból is van olyan gördülékeny, mint mondjuk az iPhone 5 (konkrétan Nexus 4-re gondolok), csak a legtöbb Androidos telefonnál még néha előfordulhat egy kis lag.

És lehet a te ismerőseid közül páran pont váltottak iOS-re, de ha megnézzük a statisztikákat akkor az átlagnál pont nem így van.

2013. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!