Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Facebook Home-ot kipróbálta...

A Facebook Home-ot kipróbálta már valaki? Milyen? Lesz több telefonra is majd?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
1x biztos lesz, de minek...szerintem semmi értelme nincs, és a Facebook alkalmazás a mostani frissítéssel még jobban laggol, mint az előző verzió, szóval maradok az ios-es facebook-nál..az androidos még mindig nem tudott felzárkózni...még ezzel a semmire se jó Home-al se. plusz nekem hiába állítom be, hogy az legyen az alapértelmezett kezdőképernyő, mindig megkérdezi...
2013. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Ez a felzárkózni duma hülyeség, a gyári alkalmazás már Androidra is jó és gyors és kb minden funkció elérhető.

A Home-ot meg szerintem hagyjuk is, ha elérhető a telefonodra próbáld ki, de szerintem hamar törölni is fogod.

És előbb-utóbb fog jönni több telefonra is.

2013. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nexus7-en nekem laggol a görgetés.
2013. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Nexus 7-en tökéletesen fut.
2013. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy hivatalosan körülbelül 5 készülékre jelent meg, gondolom azokra optimalizálhatták valamennyire.

Ahogy válaszoltatok, fel is tettem. Nálam nem szaggat. Bár érdekes dolog, hogy fél napja fentvan körülbelül, és néha néha elkezd beszaggatni. De csak ritkán. Amúgy szerintem jó megoldás lenne. Ja, amúgy Note 2-m van.

De az nem tetszik, hogy a kiíráshoz mindig hozzárendel 1 hátteret. De az a legrosszabb benne, hogy bármilyen képet betehet a háttérhez, így ad a launcher 1-2 hülye pillanatot. Ma pl. a családban mutattam be ezt a dolgot, hogy milyen, stb, és hopp, 1 félmeztelen csajos kép beugrott.. :) Aztán magyarázkodhattam, hogy miért is volt.

2013. ápr. 14. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha a posztba nincs megosztva kép, akkor a megosztó timeline fotóját rendeli hozzá.
2013. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, ki lett próbálva : *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!