Jó a választás?

Figyelt kérdés
Év végére, azaz másfél hónap múlva telefont kapok. Nagyon sokat nézegettem, olvastam a telefonokról, míg végül az Xperia U lett a választott. Igaz, hogy nem bővíthető, de nekem 8 (felhasználható 4) GB elég, a kamerája sem rossz, a játékok, net gyorsan fut rajta, a zenelejászó hangos. Akinek van ilyen készüléke, legyen szíves, írjon egy pár sort róla!

2013. ápr. 14. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kellemes alap teló. Az alsó részen az a világító sáv idegesítő szerintem és ocsmány. Az lehetne szebb, de am korrekt készülék.
2013. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Szerintem nem rossz a csík.
2013. ápr. 14. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó telefon, a csúcsjátékokat viszi (nned for speed most wanted, modern combat, dead space, hogy csak párat említsek), a kijelzője szép, és nemcsinál rossz képeket. A világító csíkot meg egy appal ki lehet kapcsolni, meg a színét is lehet változtatni: Illumination Bar Notification.

Ez egy ingyenes app, amit le lehet tölteni a Play-ről.

2013. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Az internet gyors?
2013. ápr. 14. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
nyilván nem LTE, de gyors a net. Én nagyon elégedett vagyok az U-val. Másik prg a screen filter, ez kapcsolja ki a ledet, a fentinél én csak egyedi színt tudtam hozzárendelni dolgokhoz. Gyors, szép kijelzős telefon, összesen mem 4, hanem 5,5GB szabadon felhasználható memóriával.
2013. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon jó telefon, gyors és szép:) szerintem vedd meg :)
2013. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, valószínűleg ez a teló lesz. :)
2013. ápr. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!