Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 4X HD vagy HTC One X?

LG Optimus 4X HD vagy HTC One X?

Figyelt kérdés
ezt a két telefont néztem ki de nem tudom hogy melyik a jobb mert hallom hogy a htc így meg úgy jobb márka de az lg is ugyanolyan jó nem?
2013. ápr. 14. 17:50
 1/5 dirtboy ***** válasza:
one x a kettő közül
2013. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb ugyanaz a hardver, de a HTC HTC.

LG sem kimondottan szar márka, de nem HTC.

Igaz, LG-nél előny, hogy nagyobb valamivel az aksija és bővíthető is, és hardveresen tényleg ugyanaz, szóval hacsak nem vagy elfogult, akkor jó lesz az is, hisz jó 20 ezerrel olcsóbb is.

HTC-nél viszont szebb maga a telefon, a Sense is.

2013. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekesek azok az érvek, hogy azért, mert HTC.

Nem tudom, hogy mi benne az erős érv, hogy azért vegyen valaki telefont, mert HTC. Haverom HTC-t használt, és tetszett neki a Sense, de egy idő után beleunt, és mást használt. Érdekesmód, mikor telefont váltott, akkor nem HTC-t vett, pedig elvolt vele sokáig, és tetszett is neki. Aztán a mostani telefonjával is megvan elégedve.

Az LG felülete is szép, bár eléggé hasonlít a Samsunghoz.

Külsőre tényleg szép a One X, de a 4X HD is tetszik. Ezt úgy mondom, hogy Note 2-m van..

Ha a külső miatt veszed, akkor is mindegy, hogy melyiket veszed, mert mindkettő műanyag. Szoftverileg szerintem a HTC hamarabb adja ki a friss rendszereket, mint az LG, bár ők is belehúztak. De lehet, hogy HTC-t kellene venned, mert eléggé rosszul állnak.. :D Talán majd te is támogathatod őket azzal, hogy veszel tőlük 1 készüléket. Amúgy mindegy, hogy mit veszel, mert úgyis meg fogsz vele elégedni. A csúcskategóriában már nincs olyan, hogy megveszed, és nagyot fogsz csalódni benne, mint anno volt. Már eléggé jól áll az Android a rendszerével.

Anno a 2.3 is jól összerakott volt. A 4.0 mégjobb, és most a JB ezek után kiválónak mondható. :) Bár sok különbség nincs az ICS és s JB közt, bár azért észrevehető.

2013. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Csak azért még tényleg ne vegyen valaki telefont, mert HTC, hisz ettől függetlenül lehet még szar, de itt két hasonló hardverű telefonról van szó, ahol azért eldöntheti az egészet az, hogy HTC.

2013. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a két telefon közül kellene választanom, akkor úgyis a HTC mellett állék, mert szoftveresen a Sense jobban bejön, mint a TouchWiz másolat. :)
2013. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!