Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel 997d telefonon a...

Alcatel 997d telefonon a hangrögzítő maximum milyen hosszú hanganyagot rögzít egyszerre?

Figyelt kérdés

Az előző telefonom egy Samsung volt, ahol én állítottam be, hogy hány perc után állítsa le magát a hangrögzítő. Ez az Alcatel azonban sehol nem ajánl fel ilyet, hogy mondjuk egy listából válasszak 15, 30 és 60 közül... lehetséges, hogy ez addig menjen, amíg én ki nem kapcsolom, akár órákon át is, amíg le nem merül, vagy meg nem telik a memória? És ha átállítom a hangminőséget...? :S


Holnap egy fontos (és remélhetőleg hosszú) hanganyagot szeretnék rá felvenni, és nem szeretném, ha elveszne a fele. Úgyhogy nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek előre is a választ! :)



2013. ápr. 15. 12:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!