Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone-ra is vannak...

Windows phone-ra is vannak ingyenes alkalmazások pl. : facebook?

Figyelt kérdés
Most egy androidos Samsung Galaxy Ace-t használok (vagyis mostmár csak használtam, fogtam egy kutyát motorral, jó nagy esés volt és az övtáskába ripityára tört) szóval most kell nekem egy új telefon. Szemezek egy Nokia 620 készülékkel, nagyon tetszik az egész dizájnja, évek óta ez az első olyan telefon ami tetszik. Ez ugye nem androidos, hanem windows phone fut rajta (ha jól tudom 8). Erre is vannak direkt mobilos alkalmazások, mint androidra? Androidon sokat használtam a gmail, facebok, facebook messenger, időkép, alkalmazásokat, de főleg a facebookot. Érdekelne, hogy ezen is vannak alkalmazások, vagy csak böngészőből tudom őket elérni?

2013. ápr. 15. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és gondolom wifi van rajtuk ugye?
2013. ápr. 15. 18:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, WP-re is rengeteg ingyenes alkalmazás van, főleg az ilyen alap alkalmazások.
2013. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak. Viszont egy picivel kevesebb app van mint androidra.
2013. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent megtalálsz wp-re is amire szükséged van. Ami fizetős program, azok közt van sok amit ki lehet próbálni.
2013. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

most vettem ideiglenesen egy alap alcatelt, asszem 2500 volt, mert néztem teszteket a Lumia 520-ról, és írták, hogy ugyan azt tudja, amit a 620, és még jobban is tetszik az 520 szögletes formavilága, szóval megvárom, hogy meg lehessen vásárolni valamelyik szolgáltatónál. Amik hiányoznak belőle, azok számomra nem túl fontosak

2013. ápr. 16. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak, különben akkora részesedése se lenne, mint most!
2013. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!