Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a Nokia...

Miért nem kapcsol be a Nokia Lumnia 610?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia Lumnia 610-es Windows alapú okostelefonom... Nos egy gond van vele, nem kapcsol be... Beraktam egy univerzális töltőbe az akumlátort... Aval fel akartam tölteni, de nem csinált semmit... Berakon tölteni, kiirja "NOKIA", azután meg "Windows Phone" és ennyi, ujra kikapcsol. Ujra be és megint ezt adja ki, erre megint kikapcsol... Ezt csinálja folyamatosan... Kérlek segítsetek.. A telefont 2 hete vettem...
2013. ápr. 15. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi? Nem a telefonban volt az aksi, henem egy valamilyen vacakba beletetted?? Mert akkor az kinyírta az aksit.
2013. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Köszönj el tőle. XD

Mármint az aksitól.

Mióta megvetted működött rendesen?


Nekem volt 610-em. Okos telefonnak nem hívnám. XD

Mázlid van ha nem nyírtad ki a telcsit az aksival.

2013. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mennt igen, rendesen, csak beraktam az univerzális töltöbe.. s pff... azota nem is megy többet
2013. ápr. 16. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:

De minek tetted bele abba? :O

Hát ha mázlid van akkor csak aksi ment tönkre.

Van az aksikba egy töltés vezérlő, lehet az kinyírtad.

Itt az a kérdés a teló kapott e valami túlfeszt, ha igen akkor telcsi is kuka.

2013. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az aksi a telefonban volt, és a telefonra volt a gyári töltő csatlakoztatva, akkor nem lehet semmi baj.

Ha egy univerzális töltőbe tetted be, az másképp tölti az aksit, valószínüleg normáltöltéssel és nem gyorstöltéssel, és az kinyírta a töltésvezérlő elektronikát, ha mindebben a telefon is részt vett, akkor by-by. Új telefon.

2013. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Háát kivettem az akumlátort, s ugy töltöttem, vagyis külön... Beraktam a telóba, de nem mennt :/
2013. ápr. 17. 13:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Hiba volt. Az aksi kaputt.
2013. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagy a telefon is.
2013. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A telefonnak is baja lehetett?
2013. ápr. 19. 15:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az aksi ment tönkre. Ha a telefonnak is baja lenne, akkor be se kapcsolna, vagyis még bootoni se kezdene a rendszer.
2013. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!