Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy MyAudio tabletem.2012...

Gyimes Roland kérdése:

Van egy MyAudio tabletem.2012 karácsonyakor kaptam. Egészen eddig nem volt semmi baj vele, amikor este felraktam töltőre. Reggel felkeltem, levettem, majd nézem hogy 73%-on van.9 órát volt töltőn.73%? De ez még semmi. Kikapcsolt.

Figyelt kérdés
Rá 2-3 órára nem érzékelte a töltőt. Kikapcsolt. Rádugtam nővérem töltőjét amit el is fogadott. De amikor eljutott oda a szöveghez hogy ANDROID (szürkén villog) akkor töltött fél óráig és szétkapcsolt. Ha nincs rádugva a töltő be se próbál kapcsolni.Mikor próbáltam játszani az érintőkijelző meghülyült.

2013. ápr. 16. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem samsung tabom csinálta ezt nálam is pont 73%-ig töltőt.


Neten utána jártam vírusra tippeltek.

Egy Hard reset mindent megoldott, DE VIGYÁZZ mindet törölni fog.

2013. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hard resethez tudtommal be kell legyen kapcsolva... viszont néztem róla vidit, és ott láttam hogy ha megakarom tartani az adataimat (játékok,képek stb) akkor rakjak bele egy SD kártyát vagy egy USB-t... de visszatérve, tehát a vidibe úgy csinálták hogy bekapcsolva resetelték, viszont nekem nem kapcsol be... :(
2013. ápr. 18. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmmm akkor nem tom, mert nekem bekapcsolt.

De detto ez volt a baja, 73%ig töltött.

Nekem is csak android feiratig jutott, de volta valami billentyű kombinációs amit bekapcsolás előtt kellett nyomnom és utána bekapcsolni. Akkor előjött az a menü, és ott rámentem a hard resetre. Utána vagy 10 percig csak az android felírat ment, de aztán bekapcsolt. Igaz ugrott róla minden de ment, és töltött fullra.

2013. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!