Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone vs Android?...

Windows Phone vs Android? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Tudom, ez szubjektív, de érdekel, hogy kinek mi jött be jobban és miért. Én a Windows Phone mellett teszem le a szavazatomat, mert szerintem sokkal kezelhetőbb, nekem az android kicsit összevisszaságnak tűnik, ömlesztve van minden, és nagyon ''szemetel''. Letöltök egy programot és feltelepít még mellé másik hármat, root-tal kell szenvedni stb. Windows phone-nál meg csak beleteszem a sticket és megy minden, tudom rá pakolni a cuccaimat bár WP 7-eh telókba asszem nem lehet memóriakártyát rakni, apa céges lumia 800 telefonjába legalábbis nem lehet)

Na szóval nálam ezért nyert a Windows Phone, androidot egyébként tableten használom. Tmobile-os akció részeként kaptuk a csomagba, de így hogy kiismertem, nebiztos, hogy vennék ilyet.



2013. ápr. 16. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A lényeg benne van, hogy mi miatt választanak az emberek wp-t. Én is a könnyű kezelhetőség miatt választottam.
2013. ápr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem hinném , hogy könnyebb kezelhetőség, mert az android kezeléséhez se kell einstein-nek lenni.

Viszont stabilabb rendszer, nem omlik olyan gyakran össze, lehet nyáron le is váltom a Tipo-mat egy Lumia 620-ra.

2013. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze, nem nehéz a kezelés, csak nekem jobban kézreáll, de ismerek olyat aki meg a wp-vel szenved, az androidot meg keni-vágja :D
2013. ápr. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!