Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vízbe ejtettem a telefonokat,...

Vivien22 kérdése:

Vízbe ejtettem a telefonokat, mit csináljak? Sürgős segítségre lenne szükségem!

Figyelt kérdés

Ma reggel sikeresen vízbe ejtettem telefonomat! Bekapcsol viszont hívni nem tudok. Először sikerült viszont nem hallottuk egymást! Valamint a zenéimet se lehet hallani! Valami hangszóró baja lenne??? Viszont a csengőhangon meg működik ha a beállításokban hallgatom... Gyors segítség kellene!!!!

Kivettem az akkumulátort ás a memória kártyát is!


2013. ápr. 17. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
örülj hogy bekapcsol... várd meg mìg magàtól kiszárad. (ne szárítsd semmivel)
2013. ápr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kidobhatod....
2013. ápr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szártsd ki és imátkozz! Egyébként valszeg azzal ölted meg végleg, hogy vizesen erőltetted.
2013. ápr. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem erőltettem azóta! Tudom h nem kellett volna bekapcsolnom de hirtelen bepánikoltam szó szerint... Hát reménykedem....
2013. ápr. 17. 06:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Most várj, amíg teljesen kiszárad. Az aksit addig vedd ki.


Reménykedj, hogy utána működni fog.

2013. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra azért készülj fel, hogy a kijelző foltos marad.
2013. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bevittem szervizbe holnapra kiderül túlélte-e vagy sem! Viszont ha nagyobb baj van akár 4-5 hét is lehet mire készen lesz! Nem akartam hinni a fülemnek! :( Szurkoljatok! Köszönöm a segítségeket!!! :)
2013. ápr. 17. 13:41
 8/9 anonim válasza:
Na végül mi lett? ( teljesen ugyenez történt velem tegnap)
2013. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem lett hála istennek! :) Remélem a tiednek sincs semmi baja! :) Annyi volt h párás volt még a képernyője de kevesebb mint egy hét alatt teljesen kiszáradt! :D
2013. jún. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!